Skocz do zawartości

Netbook do 1000zł, orientujecie się?


Moskit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio chodzi mi po głowie zakup jakieś w miarę małego, poręcznego, z dobrą baterią, niedrogiego netbooka. Budżetu nie mam oszałamiającego - 1000zł - więc myślę i nad nowymi egzemplarzami i używanymi. Niestety nie jest prawie kompletnie obeznany w rynku netbooków, a chciałbym jakiś w miarę ogarnięty sprzęcik kupić. Korzystałbym z niego głównie do pisania w jakimś edytorze tekstu, buszował po sieci, odpalał co jakiś czas jakiś mało zasobożerny film oraz najprostsze gierki do zabicia czasu na uczelni 😆 . Dobrze by było, gdyby dobrze też Youtube działał i Flash w ogólnym słowa tego znaczeniu. 😀

Ważne - konieczna będzie też łączność z WiFi. 😀

EDIT: Znalazłem takie cuś:

Samsung N150 PLUS - nawet fajny i podobno bateria długo trzyma

ASUS Eee PC 1005PX - też podobno niezły, choć bateria trochę mniej wydajna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przedziale cenowym raczej wszytskie sprzety sa dosc wyrownane. Znajomy ostatnio nabyl MSI Wind U130, ktory jest naprawde fajnym komputerkiem. http://allegro.pl/msi-wind-u130-n450-1- ... 23632.html

Wczoraj bedac w Media M. ogladalem tego http://allegro.pl/lenovo-s10-2-10-atom- ... 61321.html Dosc solidniei ladnie wykonany, zawias bardzo dobrze pracowal. Ale wiadomo jakie w MM sa ceny wiec jesli juz to kupno z netu bardziej wchodzi w rachube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...