←  DDTC

X-universe Database

»

Wersja 1.1 moda DDTC już dostępna

Yacek- zdjęcie Yacek 14 cze 2010

Dostępna jest już nowe wersja 1.1 moda DDTC.
Link do zapowiedzi na stronie Egosoft i listy zmian: http://forum.egosoft...ic.php?t=250104
Link do wersji 1.1: http://www.flatrock.org.nz/wolf/images/ ... TC_1.1.rar

Wersja 1.1 zawiera już w sobie pełne spolszczenie.
Odpowiedz

Kedudg- zdjęcie Kedudg 14 cze 2010

Witam napotkałem mały problem po instalacji moda DDTC 1.1; ale problem do obejścia.
Chodzi o zapisy i auto zapisy które zostały wykonane w dodanym sektorze przez DDTC(Terran sektor X) - zapisy się nie uruchamiają i wywala błąd, problem jest mały i rozwiązania się od razu pokazało po wczytaniu zapisu w innym sektorze i poszło. A aby zachować zapisy z tego sektora należy je przepisać w starej wersji i dokonać zapisu w innym sektorze a potem wczytać w nowej wersji i to by było na tyle na gorąco :)
Odpowiedz

Witam mam coś jeszcze ale tym razem przyszło z nowym DDTC
doszło kilka nowych profili startowych ale 3 z nich są opisane tym samym tekstem "=TextIDNotFound=" :
1 profil to umieszczony w Avarice teladianin z jednym TS Cormorant i M4 Talon i kasą 5000 cr
2 to umieszczony w Family Rhonkar split z jednym TS Krait superfrachtowiec; M4 Wenom i M5 Dartfish z kasą 150000 cr
3 to boron w sektorze Shining Currents z TL Posejdon, dwoma TS Firefly, M3 Dralthi MK3, Siren M4 i M5 Dartfish z kasą 500000
wszystkie te dane spisalem po wejsciu do gry profilem - nieznany poziom trudności i pozostałe dane przed rozpoczęciem profilu - co może być tego przyczyną nie wiem ale myślę że Yacek pomoże :) :)
Odpowiedz

Yacek- zdjęcie Yacek 14 cze 2010

Jeśli masz w katalogu T plik 0001-L048.xml z moją poprawką tłumaczenia, to go usuń, mod DDTC zawiera taki sam plik w sobie, dodatkowo są w nim opisy tych profili startowych.
Odpowiedz

Dzięki Yacek usunąłem i pomogło wszystko czytelne :)
Odpowiedz

Huberto- zdjęcie Huberto 15 cze 2010

Witam, mam małe pytanie odnośnie DDTC 1.1, czy muszę zaczynać gre od nowa, jeżeli wcześniej grałem na DDTC 1.0 i mam z niego save-y. Wszystko niby działa, ale nie wiem czy zostaną wprowadzone nowe statki, jeżeli nie zacznę gry od nowa?
Odpowiedz

Yacek- zdjęcie Yacek 15 cze 2010

Nie musisz, wersja 1.1 jest kompatybilna z poprzednią i patchem 2.7
Prawdopodobnie dopiero wersja 1.2 będzie wymagała nowej gry.
Odpowiedz

Azakal- zdjęcie Azakal 15 cze 2010

Yacek napisał:

Nie musisz, wersja 1.1 jest kompatybilna z poprzednią i patchem 2.7Prawdopodobnie dopiero wersja 1.2 będzie wymagała nowej gry.

A przy wersji 1.1 Beta Deadly napisał, że wymaga nowej gry :)

No i teraz mam zgryz bo bardzo spodobał mi się Pirate Patrols & Khaa'k Invasions 2.0 a niestety nie współpracuje on z DDTC :)
Odpowiedz

Yacek- zdjęcie Yacek 16 cze 2010

Azakal napisał:

A przy wersji 1.1 Beta Deadly napisał, że wymaga nowej gry :)
Bo to było przy becie :)
Oczywiście zawsze lepiej zacząć nową grę, pewne zmienne globalne tylko wtedy się odświeżą, ale nie jest to konieczne. Konieczne może być przy wersji 1.2

Azakal napisał:

No i teraz mam zgryz bo bardzo spodobał mi się Pirate Patrols & Khaa'k Invasions 2.0 a niestety nie współpracuje on z DDTC :)

Możesz użyć, jedynie nie będziesz miał statków transportowych obsługujących nowe fabryki DDTC. Wersja moda PP&K dla DDTC będzie w weekend.
Odpowiedz

Azakal- zdjęcie Azakal 16 cze 2010

Yacek napisał:

Możesz użyć, jedynie nie będziesz miał statków transportowych obsługujących nowe fabryki DDTC. Wersja moda PP&K dla DDTC będzie w weekend.

Poczekam albo sam zrobię jak będę miał trochę czasu w pracy :)
Odpowiedz