Skocz do zawartości

Deathmatch Arena by LV


El_Dar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

soprrki ze zwracam uwage ale ten link to jakas kicha :(otrwiera mi sie stronka ale bez dovlandu 😆 plissss 😆 😆 podej jakiegos konkretnego linka do spolszczenia 😆 😆 bo ja nie zabardzo kumam Angielski , ]😆 lekko tempawa jestem i jezyk Ang zabordzo nie potrafie wchlonac. 😆 hihihi

Z pozdrowieniami dla ciebie ze szwecji zasyla Joanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tamtym linku (do spolszczenia) w szarej ramce oznaczonej jako 2 i tytułem "Try FileFactory's Basic service" masz na dole link » Download with FileFactory Basic.

Przynajmniej u mnie.

edit: Jeżeli nie macie tego tu to może u mnie jest coś nie tak???

Sprawdźcie ten link. W razie czego można zawsze przesłać na maila;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisze się że wszystko wyjaśnione jak tylko znajde chwilkę to dokończę tłumaczenie a na razie byle by chodziło 😆

Poziom Xtreme jest rzeczywiście zabójczy, mój Krait nie daje rady, muszę podnieś śe rangę by wsparcie ściągnąć.

Dziś rano dostałem Słonia w prezencie lecz niestety zadokowanego do Stoczni Paranidzkiej a z nimi mam na pieńku i to ostro i boje się nim odlecieć a ani napędu skokowego ani ogniw na nim niema chyba ze polecę tam czymś szybkim i dostarczę mu niezbędne rzeczy do skoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Cytat

bawił się ktoś tym skryptem: Deathmatch Arena

a tu wstępne tłumaczenie

skrypt umożliwia wzięcie udziału w pojedynkach, ZA KASĘ, ZA REPUTACJE, lub jakąś niespodziankę (darmowa stacja, statek SEKTOR)

Mała uwaga co do tłumaczenia, przetłumaczyłeś tylko plik 448805.xml, a skrypt dodaje również plik 447000.xml

Tłumaczyć w nim nie bardzo co jest, bo zawiera nazwy pilotów statków z Areny i nazwy statków, ale warto by dołożyć polską wersję tego pliku do rar-a z tłumaczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się opcja "Zaskocz mnie".

Walczyłem jak dotąd 2 razy, pierwszy raz dostałem w nagrodę Nemezisa, a drugi raz na wyższym poziomie trudności i z zainstalowanym BulletModem (utrudnia walkę jak cholera) nic. Wiecie jak bardzo mnie to zaskoczyło ? 😀

Wkurza mnie, że niektóre statki nie chcą ze mną walczyć i muszę je ścigać, zwłaszcza jeśli są szybsze od mojego snajpera Aegira.

Edit: Omg napisałem tu o BulletModzie a chciałem napisać gdzie indziej... słaby dzień dzisiaj mam, już przeniosłem tam gdzie trza.

A właśnie... co ile rozpoczyna się kolejna Arena ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj również dołączyłem do arenowych zapaśników. Na dzień dobry zaskoczony zostałem readtextem 8805-43, z którym nie bardzo wiem jak sobie poradzić 😀 . Dalej poszło już lepiej. No prawie. Na początek ustrzeliłem sędziego 😀 ale kto mógł przypuszczać, że ten niebieski K to arbiter? 😀 ... W drugim podejściu (bo pierwsze zakończyło się stwierdzeniem – nie ma arbitra – nie na meczu) rozwalałem jedynie słusznych czerwonych i w nagrodę dostałem Perseusza do odbioru o Home oL 😀 . W trzecim spotkaniu było równie ciekawie, zakończyło się (bo już nikt nie chciał stawać w szranki) po rozwaleniu teladiańskiego Feniksa wspieranego przez kilka M6-tek. I tu zostałem najbardziej zaskoczony. W nagrodę za dobre sprawowanie arbiter zrobił się czerwony ]😀 (tak sam z siebie – tym razem ja mu nie „pomagałem”) i zaatakował moją Elitę zbierającą resztki po imprezie. Kiedy wreszcie przekonałem go, ze moich statków nie wolno atakować 😀 ze złości pękł jak bańka mydlana a ja przy okazji straciłem reputację u Boronów. I taka była moja nagroda za trzecią walkę na arenie... 😀((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ja od wczoraj również dołączyłem do arenowych zapaśników. Na dzień dobry zaskoczony zostałem readtextem 8805-43, z którym nie bardzo wiem jak sobie poradzić 😀 .

Poszukaj pliku 447000.xml i zmień go na 487000.xml (oczywiście w pliku też zmień language na 4B). W tym pliku są nazwy pilotów i statków biorących udział w Arenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz rację, ja po instalacji Areny nie miałem pliku 487000.xml i walczyłem z dużą ilością readtextów.

\\EDIT. Racja, tak powinien wyglądać komunikat:

<t id="43">[author]Deathmatch Arena Setup[/author]\n\n

[select value="dma.resetyes"]Reset my DMA rank to 0.[/Select]\n

[select value="dma.resetno"]Do NOT reset my rank[/Select]\n</t>

Raczej to nie wina tłumaczenia bo w pliku 44 wygląda tak samo. To chyba wina skryptu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... to dziwne bo DMA Rank powinno być wyzerowane przy pierwszym odpaleniu gry z zainstalowanym skryptem tok by zaczynać z czystym kontem ...

Ale przyznam się że ostatnio miąłem problemy z skryptem i troszkę mi czasu zmarnował zanim go doprowadziłem do używalności 😀

Jak dalej będzie problem to umieszczę na nowo plik na necie tym razem moje z Katalogu T (mi na razie wsio działa)

Wczoraj dostałem Lotniskowca Khack i Hyperiona 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarz!!!

Edit:

Mnie się też wreszcie udało. Borońska Orka dynda sobie pod stocznią w Paranid P. Tyle tylko, że póki co z paranidianami mam na pieńku więc chwilę sobie jeszcze podynda (albo pójdzie na żyletki).

I jeszcze parę słów o skrypcie:

1. Zaproszenie dostaję przeciętnie co pół godziny. Raz miałem taką sytuację, że ledwo mój Set zregenerował osłony po walce już musiał stawać do następnej.

2. Dobrze jest mieć ze sobą trochę satelitów. Skrypt wyłącza wszystkie nasze satelity w sektorze a przy okazji również skanery statku – z wyjątkiem podstawowego. Dobrze jest więc mieć możliwość „rozświetlenia” sobie sektora, szczególnie podczas ostatniej walki kiedy to atakują nas dwie grupy M6-tek wspartych jakąś ciężką jednostką.

3. Przeciwnicy są różni. Walczyłem już z Mantisem (!) i ... Orbitalną Platformą Bojową...

4. Skrypt ma czasem problemy z zakończeniem – wygląda tak, jakbyśmy nic nie dostali. Dobrze jest więc PRZED odczytaniem końcowej wiadomości zrobić sobie sejwa.

5. Do uzyskania określonej rangi nie możemy wzywać posiłków. Każdy nasz dodatkowy statek (także nowo przejęty) zostanie potraktowany jako wsparcie i zaatakowany przez sędziego. Jeśli więc w naszej „okolicy” podczas walki pojawi się coś ciekawego, przed potwierdzeniem zakończenia walki trzeba toto przejąć i szybciutko wyekspediować do innego sektora. Potem zrobić sejwa, potwierdzić koniec walki i wybrać rodzaj nagrody.

6. Na koniec walki skrypt czyści sektor ze wszystkich „bezzałogowych” statków. Także tych, z których załogę wyłuskał np. szalejący w sektorze smok.

Edit 2:

Niestety coś jest nanic z tłumaczeniem skryptu 😀 . Wczoraj po zakończonej walce dostałem zamiast wiadomości RTx 88-cośtam. Na szczęście przed odczytaniem wiadomości zrobiłem sobie sejwa. Po zmianie wersji językowej na angielską okazało się, że osiągnąłem poziom Xtreme i mam dostęp do równie ekstremalnego menu a w nim min. nigdzie niespotykane statki (to dla tych, co nie chcą stawiać stoczni XTM), HQ albo własny sektor. I dzięki temu od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Hyperiona, Nieznanego statku (czyli Odyna) i HQ – póki co zapakowanej jeszcze do Mamuta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cytat

Niestety coś jest nanic z tłumaczeniem skryptu . Wczoraj po zakończonej walce dostałem zamiast wiadomości RTx 88-cośtam. Na szczęście przed odczytaniem wiadomości zrobiłem sobie sejwa. Po zmianie wersji językowej na angielską okazało się, że osiągnąłem poziom Xtreme i mam dostęp do równie ekstremalnego menu a w nim min. nigdzie niespotykane statki (to dla tych, co nie chcą stawiać stoczni XTM), HQ albo własny sektor. I dzięki temu od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Hyperiona, Nieznanego statku (czyli Odyna) i HQ – póki co zapakowanej jeszcze do Mamuta!

U mnie to samo. Wkurzyłem porządnie się na to jak na poziomie xtreme po godzinie męki z M2 i obstawą, zamiast dostania nagrody wyskakuje ten text (a save wczasie walki nie ma) 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

6. Na koniec walki skrypt czyści sektor ze wszystkich „bezzałogowych” statków. Także tych, z których załogę wyłuskał np. szalejący w sektorze smok.

Zauważyłem to, udało mi się w trakcie walki przejąć kilka statków i wysłać je najbliższej stacji, ale wtedy sędzia robi się czerwony, traktuje te statki jako moją pomoc w walce, co jest zakazane.

A co do częstotliwości walk, to zauważyłem że jak przyjmowałem wezwanie to kolejne pojawiało się zaraz po skończeniu poprzednie. Kiedy kilka razy z rzędu wybrałem drugą opcję, czyli zrezygnowałem bo mam inne plany, to zaproszenie rzadziej się pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A co do częstotliwości walk, to zauważyłem że jak przyjmowałem wezwanie to kolejne pojawiało się zaraz po skończeniu poprzednie. Kiedy kilka razy z rzędu wybrałem drugą opcję, czyli zrezygnowałem bo mam inne plany, to zaproszenie rzadziej się pojawia.

Wg mnie i moich wyliczeń walka jest co ok 2h czasu gry (od zaproszenia do zaproszenia), raz miałem tak, że w czasie rundy z M1 dostałem zaproszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...