Skocz do zawartości

Bonus Pack 4.1.0 dla TC


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zagladnij do pierwszego posta w tym temacie. Pod nazwą skryptu masz linka do postu z opisem skryptu Turbo Booster. Tam znajdziesz informację gdzie ustawić sobie skrót do włączania dopalacza.

I panuj nad emocjami pisząc, bo regulamin forum dotyczy wszystkich.

Wyskrobane Tapatalkiem na desce do krojenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hi mam pytanko, a mianowicie zainstalowałem sobie tego BP, poza nim skryptów brak. Zacząłem nową gre i ku mojemu zdziwieniu po ok dwóch dniach widziałem jak w home of Light Odyseusz walczy z argonami. Jakoś mnie to specjalnie nie zdziwiło bo darmowe łupy zostały 😛 ale zdziwiło mnie to że po walce Kwatera Główna Terracorp została z niszczona tzn. został z niej wrak. Powiedzcie mi czy To normalne w "prawie" czystym TC?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2017 o 14:11, Marcim1984 napisał:

Hi mam pytanko, a mianowicie zainstalowałem sobie tego BP, poza nim skryptów brak. Zacząłem nową gre i ku mojemu zdziwieniu po ok dwóch dniach widziałem jak w home of Light Odyseusz walczy z argonami. Jakoś mnie to specjalnie nie zdziwiło bo darmowe łupy zostały 😛 ale zdziwiło mnie to że po walce Kwatera Główna Terracorp została z niszczona tzn. został z niej wrak. Powiedzcie mi czy To normalne w "prawie" czystym TC?????????

To normalne. Czasem można się natknąć na takie inwazje. Kwatera powinna zostać odbudowana za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...