Skocz do zawartości

BlueBerry Game Start


Jagoda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja wybrałbym Zaawansowany Eclipse lub Eclipse Prototyp z uwagi na ich wygląd, nieco przypominający statek Predatora. Zwykły Eclipse wygląda jak rozdeptany hot-dog.

Nie dawałbym tutaj żadnego mocniejszego statku. Start w M3+, relacje z Khaak i np.: ze Splitami dodatnie a z resztą max na minusie. Wyposażenie statku:2 osłony 25, max tuning prędkości, tunning sterów i ładowni ok 30%, teleporter i zero uzbrojenia lub ewentualnie dwa AC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko się zastanawiam czy gracz rozpoczynający grę z profilu Predator otrzyma na początku gry M7 Lusca lub M6M Ciężka Hydra, czy to czasem zbytnio nie ułatwi gry, co tym samym doprowadzi do znudzenia się tym profilem - brak jakiegokolwiek wyzwania. Co prawda Azakal przeprowadził testy odnośnie tego, że poziom trudności zależy też od posiadanego przez nas statku. Ale dzisiaj tak pomyślałam że może jakiś M4 lub M5 znajdzie się dla Predatora i też ze stajni Boronów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profil jest już gotowy.

Nasz predator rozpoczyna swoją podróż w sektorze Forgoten Gods sektor ten znajdziecie za pomocą skryptu Marking Unknow Sector opisany przez Azakala. Znajduje się na lewo od Xenoński sektor 534.

Pomimo sugestii Azakala nie dałam zaawansowanego Eclipse, ponieważ taki statek jest za silny. Dałam M4 Mako Prototym ( tego statku nie można kupić w żadnej stoczni )

Dlaczego Boroński statek ? Predator sam wygląda jak mieszanka kraba z boronem 😛

Jedyne co pozostało do zrobienia, to ustawienie nastawienia innych ras i wyposażenie statku.

Co do nastawnia ras to chyba zrobię jak sugerował Azakal, wszyscy są wrogami.... może Teladi będą neutralni, oni dla zysku to by własna matkę sprzedali. 😎

Czy macie jakieś sugestie odnośnie nastawienia innych ras lub wyposażenia statku ? A może uważacie że Boroński M4 Mako jest złym pomysłem ?

PS. Mam kolejny nowy pomysł na kolejny profil startowy 😎.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napęd skokowy bym odpuścił, wystarczy zainstalować gildie piratów i nie stanowi już on problemu. natomiast koniecznie wyposaż statek predatora w teleporter. To badziewie sprzedają tylko ziemiaki i argoni więć ogranicza to w pewnym sensie grę. Niech predator nacieszy się technologią teleportacji.

Edit:

Sorkvild ma rację. Najlepiej nie wyposażać w ogóle statku Predatora ale dać mu urządzenie maskujące. To byłoby uczciwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc słowo się rzekło 😛 Będzie jak mówią.

A co do mojego profilu to mam nadzieję że będzie kompatybilny z Vanilla Malt Gamestarts. Ale napisałam już do autora Vanilla Malt Gamestarts że jak chce to mogę dodać mój profil do jego skryptu i dodatkowo spolszczyć. Ale na razie nie odpisuje. Czekam na cynk 😎

Dajcie listę ekwipunku jak chcecie, łatwiej będzie dołączyć sprzęt do statku.

I jeszcze jedno, co sądzicie o tych nastawieniach innych ras. Azakal napisał że krzaki są obca rasą, ale w Predator 2 to oni kolekcjonowali czaszki kogo popadnie 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek 18 ? Hmmm... mogę zmienić na 18.

Ale może jestem szurnięta, ale wywnioskowałam z filmów że rasa Predatorów opierała się na systemie kastowym, jak stare plemiona tubylców. W wieku 14-16 lat młodzieńcy musieli udowodnić swoją męskość. Próbą było polowanie na zwierzynę lub walka na śmierć i życie z innymi wojownikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ale może jestem szurnięta, ale wywnioskowałam z filmów że rasa Predatorów opierała się na systemie kastowym, jak stare plemiona tubylców. W wieku 14-16 lat młodzieńcy musieli udowodnić swoją męskość. Próbą było polowanie na zwierzynę lub walka na śmierć i życie z innymi wojownikami.

Przeczytaj komiks Obcy kontra Predator, niestety nie pamiętam którą część. Chodzi o numer w którym babka (która w filmie AVP cz. 1 zaprzyjaźniła się z Predatorem) znajduje się na planecie Predatorów i uczestniczy w... nazwijmy to zapasach młodych panów P. Musi się wykazać, że nie jest taka słaba jak im się wydaje itd. Może komuś to coś powie. W każdym razie po lekturze w/w odniosłem to samo wrażenie co Jagoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Profil jest już ukończony.

Napotkałam mały problem z opisem naszej postaci, brak polskiej czcionki. Mam nadzieję że szybko rozwiążę ten problem.

Nasz Predator ma 186 lat, jest wyposażony w statek M4 Mako prototyp.

Przygodę rozpoczynamy w sektorze Forgoten Gods ( skrypt MUS ) jest to nieznany sektor na lewo od Xenońskiego sektora 534.

Relacje z innymi rasami są wrogie, poza Teladianami.

Za porozumieniem i zgodą twórcy modu Vanilla Malt Gamestarts 1.0 profil dodałam do modu. Między mną a twórcą modu Vanilla Malt Gamestarts Snowshipem wywiązała się dobrze zapowaiadająca współpraca. Niebawem ma wyjść nowe uaktualnienie. Co za tym idzie nowe profile startowe. 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z niektórymi tutaj, że nastawienie do ras powinno być negatywne (no oprócz tych Teladich krwiopieniędzopijców). Dlaczego negatywne również do Krzaków? Ano dlatego, że oni wg mnie reprezentowaliby rasę Alien, a co za tym idzie, odwiecznych wrogów na igrzyskach predatorów - więc w tej kwestii zdecydowanie negatywne nastawienie do Khaak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam mały problem, ponieważ nie wiem jakie dać uzbrojenie dla statku, w którym będzie siedział nasz Preator. Z ważywszy na to że wszyscy są wrogo nastawieni, to raczej trudno będzie mu zakupić napęd skokowy. No i ile sztuk uzbrojenia? wszystkie sloty czy tylko część, ogółem ma sześć slotów. No i rakiety czy dać mu rakiety typu Moskit. Chodzi o to żeby tez nie przesadzać z utrudnieniem tego profilu, bo może zniechęcić wielu graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam. Predatorzy zabijali dla sportu, by dowieść swego męstwa w swoim "szczepie". Zbierali trofea czaszki, zęby i inne pierdoły. Czy w takim razie xeni powinni być naturalnym wrogiem predatorów ? Bo w chwili obecnej mam mieszane uczucia co do nastawienia predatora względem xenów. Xen to wysokiej technologii, a rasa predatorów była wysoce zaawansowana. Może xeni powinni być neutralni, labo może nawet przyjaźni?

Co wy o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mimo iż Predator opiera się na systemie kastowym, to rasa jest wysoce zaawansowana technologicznie, aczkolwiek rzadko posuwają się do technologii, która mogłaby unicestwić jej ofiarę. Każdy Predator by dowieść swej męskości przemierza bezkresny wszechświat w poszukiwaniu swojej ofiary. Ze swoich ofiar tworzą trofea, tworząc tym samym szczebel hierarchii. Ofiarą Predatora jest drapieżnik, im groźniejszy tym wyższe poszanowanie i honory uczczą chwałę Predatora. Każdego Predatora obowiązuje kodeks wojownika, którego bezgranicznie i oddanie przestrzegają. Kodeks zabrania zabijania bezbronnych i niegodnych przeciwników. Nieudolne polowanie zmusza wojownika do rytualnego honorowego samobójstwa.

Profil Predatora został już ukończony. Nie został on wyposażony w najnowszą technologię i uzbrojenie, ponieważ sądziłam że taki profil będzie bardziej wyzywający i wymagał od nas więcej zaangażowania.

Nasz łowczy nie będzie mógł sobie swobodnie przemierzać świat X. Bowiem każda z ras jest negatywnie nastawiona względem Predatora. Jedynie Teladianie jak i Xeni są neutralni. Teladianie zawsze przekładali wszystko ponad interes. Xeni natomiast mogą przykuć uwagę Predatora, nie ze względu na trofea, lecz na technologię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle, jak widze mozna wiele profilow startowych wyznaczyc. Pogratulowac checi 😛 Dobrze by bylo, gdyby ktos dorabial do takich profili (chocby i Predatora) jakies misje. Wykorzystujac chocby juz istniejace (zmieniac tylko rase, miejsce) - to chyba nie bedzie zbyt skomplikowane.

Np profil Predatora moglby kooperowac z Xenkami, dostajac od nich cos tam (cokolwiek dochodowego: statki, powiedzmy ze skradzione przez Xenow fabryki i inne), dzieki temu ekonomia by sie zaczela rozrastac Predatora. I zdecydowanie zawsze (niemozliwy do podniesienia) negatywny stosunek do wszystkich ras (nie liczac wspomnianych Teladian - neutralny). Jakkolwiek by to nie urzadzic, fajnie by bylo Predatorem zaczac rzadzic we Wszechswiecie, opanowujac sektor po sektorze. Tylko ta przewaga technologiczna musialaby byc zdecydowanie wieksza, a to juz by wymuszalo jakies inne / nowe rozwiazania, ktore pozwolilyby na uzasadnienie jej.

ET: Autor tej swietnej grafiki nie potrafi grac w szachy, zawsze biale zaczynaja 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Deady napisał:

Dobrze by bylo, gdyby ktos dorabial do takich profili (chocby i Predatora) jakies misje. Wykorzystujac chocby juz istniejace (zmieniac tylko rase, miejsce) - to chyba nie bedzie zbyt skomplikowane.

Dla mnie to żaden problem, przyznam się ze szukałam już tego w grze i znalazłam i myślałam nad tym. Więc na dzień dzisiejszy jest to całkiem prawdopodobne że misje dla Predatora będą dostępne.

PS.

Stworzyłam kolejny profil, w którym główna rolę odgrywa Douglas Quaid, ze znanego nam filmu Total Recall. Tylko że profil jest za trudny 😛 polatałam z 5 minut i na tym kończy się moja zabawa 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...