Skocz do zawartości

Skrypt poprawiający ziemską ekonomię


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie temat: Prosba o ściągnięcie pliku?

Jest w nim podany link do skryptu poprawiającego ekonomię ziemian link.

Jeśli ktoś jeszcze nie zainstalował, to gorąco polecam. Nie dość że nareszcie w ziemskich sektorach pojawia się pełno ziemskich TS-ów uwijających się jak mrówki i napędzających produkcję w ziemskich fabrykach, to skrypt dodaje jeszcze dodatkowe dwie bramy. Pierwsza łączy sektory Księżyc z Obłok Oorta, druga Merkury i The Wall. I ta druga jest tym co właśnie bardzo mi się spodobało. Wybrałem się wczoraj w końcu do sektorów ziemskich. Zwiedziłem Ziemię, Księżyc i w końcu trafiłem do Marsa. I tu niespodzianka, dzięki bramie w Merkurym do ziemskich sektorów pcha się pełno TS-ów różnych ras, chętnych zarobku. A że ziemianie nie wszystkich lubią, to Ziemski Siły Zbrojne w sektorze Mars trzepią kogo się da. W ciągu pół godziny gry zarobiłem 10 mln zbierając porzucone statki TS i sprzedając je w stoczni ziemian 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba nowej gry. Po zainstalowaniu skryptu włączasz go w ustawieniach AI, bramy się pojawiają i wszystko gra.

Tak na marginesie bram, te w sektorach Księżyc i Obłok Oorta to normalne bramy X3, nie takie jak specjalne bramy ziemskie. Natomiast bramy pomiędzy The Wall i Merkurym to dwa ziemskie Ollerusy, czyli stawiacze bram.

I teraz ciekawostka, właśnie przed chwilą dostałem komunikat że błąd, brama w sektorze The Wall została zniszczona. Zaciekawiony tym wczytałem save sprzed zdarzenia i poleciałem do The Wall. I co się okazało, Ollerusa zaatakował Argoński Tytan. tym razem jednak nie miał szczęścia i stojąca za Ollerusem Ziemska OPB go zniszczyła. Ollerus m 50% kadłuba, następnego ataku pewnie nie przetrwa. Ciekawe czy ziemianie wyślą nowego Ollerusa po zniszczeniu tego, czy będę musiał wyłączyć ziemską ekonomię w AI i ponownie włączyć, aby brama pojawiła się ponownie? I czy taki zabieg zadziała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...