Skocz do zawartości

Jak uruchomić edytor skryptów?


Yacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aby uruchomić Edytor Skryptów trzeba zmienić imię pilota na Thereshallbewings. Imię pilota jakie ma się przed zmianą zależy od tego z jakiej opcji startowej rozpoczęta została gra.

Będąc zadokowanym w stacji wchodzimy w menu/osobiste/pilot/nazwij... i wpisujemy zamiast obecnej nazwy pilota nazwę Thereshallbewings, pamiętając o dużej pierwszej literze i dwóch LL, trzeba wpisywać wolno, aby wpisały się oba. Zatwierdzamy enterem i jeśli gra na chwilę przymuli to znaczy że kod zadziałał i w menu/osobiste/pilot/ogólne i na pierwszej pozycji od góry pojawi nam się F12 Edytor Skryptów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Zainstalowałem czystą wersję 1.4 PL a na nią patch 2.5

Potem zainstalowałem Plugin Manager Scripts i poprzez niego chciałem zainstalować skrypt Product Finder 1.5 PL. Instalacja się powiodła, Zmieniłem imię pilota ale skrypt nie działa. Nie pojawiła się żadna nowa opcja/komenda.

Dodam jeszcze, że skrypt zainstalowałem na istniejącą rozgrywkę.

Dlaczego to nie działa ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro instalowałeś skrypt poprzez PMS, to po co ci magiczne imię?

Skryptu nie znam, nie wiem czemu nie działa. Ściągnę i zobaczę o co w nim chodzi, ale dopiero wieczorem.

Może jakieś wyposażenie trzeba zakupić i dopiero będą dodatkowe polecenia?

\\EDIT: SoBeK może mieć rację, ten skrypt może wymagać przypisania klawisza i dopiero po naciśnięciu tego klawisz dostajesz informacje o produktach (w wiadomościach).

I mam nadzieję że instalowałeś skrypt, a potem spolszczenie, a nie samo spolszczenie? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalowałem tylko wersję Product Finder 1.5 PL znalezioną na starym forum.

------------------------------------------------------------------------

21.Product Finder 1.5 - Wyszukuje najlepsza cene danego produktu oraz jego lokalizacje - towary i statki.

Product Finder 1.5 PL - Znajdz produkt - dodano 21.02.2007 spk

------------------------------------------------------------------------

Z wypowiedzi kolegi wynika, że powinienem zainstalować najpierw wersję Product Finder 1.5 a potem Product Finder 1.5 PL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Nadal nie działa.

Cytat

Zobacz czy dany skrypt jest obslugiwany przez komendy ze statku czy tylko przez skroty klawiszowe. Jak przez klawiature to ESC->Sterowanie->Interfejs i zjedz na sam dol. Tam masz wszelkie nieopisane skrypty, ktore dodales.

Nic nowego się tam nie pojawiło.

Cytat

ewentualnie Opcje->rozgrywka->ustawienia sztucznej inteligencji.

Nie ma tam ustawień sztucznej inteligencji

Teraz to już zwątpiłem. Grę mam oryginalną, ze sklepu w wersji PL.

W instalatorze skryptu, skrypt jest w pozycji "enabled"

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie ma tam ustawień sztucznej inteligencji

Wszyscy maja, tylko ty nie? Ale nie ważne.

Cytat

W instalatorze skryptu, skrypt jest w pozycji "enabled"

Wygląda że skrypt jest uruchomiony.

Do działania potrzebne jest jeszcze Handlowe Polecenie MkII. Masz takie w statku?

Jeśli masz i nadal nic (a powinieneś mieć w poleceniach Handlowych trzy nowe pozycje) to odinstaluj skrypt, i zainstaluj tylko wersję angielską, bo coś mi się to spolszczenie nie podoba (nie można wypakować z niego plików spk explorer-em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 lata później...
Cytat
Cytat

Rozpoczęcie nowej gry kasuje otwarcie ES. Skoro nie możesz rozpocząć nowej gry, to masz problem z jakimś skryptem, który może przez przypadek usunąłeś/zmieniłeś. Reinstalka gry.

próbowałem-nie pomaga

No to zostaje jeszcze jedno: odinstalować grę, wyczyścić rejestr (usunąć całą gałąź z kluczami dotyczącymi TC).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...