Skocz do zawartości

Profil startowy Tizonsk16


Tizonsk16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Profil startowy dla graczy którzy nie chcą tracić czasu na zdobywanie doświadczenia, pieniędzy itp.

Reputacja u ras jest na max, posiadamy 2,000,000,000 kredytów oraz statek klasy M1. Czyli łatwizna. Polecam dla tych którzy nie bardzo radzą sobie z Wszechswiatem X.

LINK : http://www.mamuthq.net.pl/pobierz_plik_298_tc-tizonsk16-gamestart.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bo wiesz chodziło mi o to że zrobiłeś profil bardzoooo łatwy, a może zrobisz taki sam tylko że mniej kasy Może być M1 lub M2 ale we wrogim sektorze i bardzo uszkodzonym kadłubem 🤪 Nie żebym się czepiała , po prostu ja wole trudniejszą drogę dającą więcej satysfakcji.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Profil startowy dla graczy którzy nie chcą tracić czasu na zdobywanie doświadczenia, pieniędzy itp.

Polecam dla tych którzy nie bardzo radzą sobie z Wszechswiatem X.

Tak Jak Wyżej Widać To Dla Graczy Że Brzydko Powiem "leniwych" 🤪

Ja Także Lubię Trudna Grę Żeby Mi Się Za Szybko Nie Znudziła 😉

Chyba Wiesz Co Mam Na Myśli 😀

Pozderko 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Cytat

Profil startowy dla graczy którzy nie chcą tracić czasu na zdobywanie doświadczenia, pieniędzy itp.

Reputacja u ras jest na max, posiadamy 2,000,000,000 kredytów oraz statek klasy M1. Czyli łatwizna. Polecam dla tych którzy nie bardzo radzą sobie z Wszechswiatem X.

LINK : http://www.mamuthq.net.pl/pobierz_plik_298_tc-tizonsk16-gamestart.html

Ten m1 to jakiej rasy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie, ale generalnie chciałbym widzieć to starcie 😁. Nie wątpię w zdolności arw1. Aczkolwiek wiem że trening czyni mistrzem 🤔 Osobiście uważam że było by to naprawdę bardzooo krótkie starcie 😁

Ciekawe jaką ma flote. Mam 4x Osaka, 2x Tokio z obstawą M3 i 10x M8 też Ziemskie [jeśli transportowce też sie liczą to 100 TS i 50 TM] Używam także splickich M7, pięciu, a wszystko to przy nie działającym z niejasnych powodów MARS Weapon System oraz w pełni funkcjonalnych:CODEA, SOA, i innych podsystemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...