Skocz do zawartości

Skrypt Station Repacker - Załadunek/Rozładunek Konstrukcji


Jagoda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Mam wgrane X3TC 3.1 PL. Ściągnąłem i zainstalowałem też X-Universe Plugin Manager Lite V1.40 (Beta 6). Wgrałem nim (po zmianie w "settings"->"mode" z "Vanilla" na "Modified") skrypt Station Repacker v1.10 Do folderu "t" wrzuciłem 2071-L048.xml i 7000-L048.xml, które są w linkach na forum co do spolszczeń skryptów. Wrzucam tutaj linki do dwóch screenów aby było widać jak to wszystko wygląda. A mój problem polega na tym, że po wybudowaniu stacji nie mogę jej przesunąć:/ Jedynie zmienić ustawienia cenowe i nic więcej :/ Natomiast przed wybudowaniem, po kliknięciu "zbuduj"/"wybuduj"/"postaw" - jakoś tak - z pamięci to piszę - na fabryce w ładowni mojego TLa, mogę kursorami z klawiatury numerycznej ustawić gdzie dana fabryka ma stanąć. Sądziłem, że podobnie będzie się dało ją przestawić... a tu kiszka... Proszę o pomoc. Aha jeszcze jedno... Budując fabrykę gdy zmieniam oś mapy zmienia się jej umiejscowienie... to jak mam zrobić aby stała idealnie "w punkcie"? Bo nie raz jak klikam na boję (podczas misji), to mi ją stawia gdzie indziej, więc jak na razie stawiam stacje kursorami tylko w jednej osi. Pozdrawiam i proszę o pomoc.

http://imageshack.us/photo/my-images/857/xupm.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/20/76283698.png/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pisz w odpowiednich tematach. Post przeniosłem.

2. Skrypt służy (chyba, bo nie znam, nie używam, a opis został skasowany - wielkie podziękowania dla Jagody) do przenoszenia stacji i kompleksów między sektorami. Więc chyba nie wiesz co chcesz dzięki niemu robić, lub nie do końca zrozumiałeś.

Tak ogólnie wygląda to tak: masz stację/kompleks w sektorze A, ale nie jest tam odpowiednie miejsce dla niego. Zamawiasz TL, pakujesz stacje/kompleks do jego ładowni i przewozisz do sektora B.

3. Zmieniając oś mapy zmienia się umiejscowienie stacji. Bo zamiast patrzeć na sektor "z góry" patrzysz "z boku" i tym razem widzisz czy stacja znajduje się "na górze" czy "na dole" sektora. Zmieniać oś możesz kilka razy, pobaw się tym, używając po każdej zmianie klawiszy z klawiatury numerycznej, aby przesuwać stację. Obserwuj zmiany po każdej zmianie osi. Zrozumiesz w końcu o co biega.

4. Tak na marginesie, z katalogu t usuń pliki 0002 i 0002-l048.xlm, są stare i do niczego nie potrzebne, najnowsze ich wersje są w plikach cat/dat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Yacku za odpowiedź 😛 A temat dałem tam gdzie dałem, bo wydawało mi się, że to odpowiedni dział. Za kłopoty przepraszam. Co do samego opisu skryptu, to brzmi on tak (skopiowałem z listy): "54. Station Repacker - Opis instalacji i konfiguracji - skrypt za pomocą którego możecie przenosić swoje konstrukcje gdzie tylko chcecie i to bez żadnych promieni holowniczych i temu podobnych." I właśnie o przenoszenie bez promieni holowniczych mi szło, bo nie mogę ich kupić, brak w fabrykach. Wie ktoś może jak załadować wybudowaną stację z powrotem do TLa aby ją przenieść gdzie indziej?? Co do osi mapy to jeszcze się nią pobawię. Pliki usunąłem. Aha, tak w ogóle, dobrze zainstalowałem ten skrypt??? Bo nie mam pewności czy w ogóle działa, z angielskiego słaby jestem, a w X-Universe Plugin Managerze przycisk "Run: X3 Terran Conflict" nie działa, gdyż brakuje mu: d3dx9_27.dll. Nie wiem o co chodzi prawdę mówiąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...