Skocz do zawartości

Ekstremalny tuning statków


littlekiller
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niedawno znalazłem sposób na zwiększenie prędkości, sterowności i pojemności statków ponad wartość maksymalną, przewidzianą przez twórców 😀 .

Wymaga to zainstalowanego Salvage Comand Suite-a, od tego zacznijmy.

Mając nowy statek zapewne większość graczy od razu posyła go do stacji handlowej lub doku zaopatrzeniowego na tuning. Można tak kupić ograniczoną ilość zestawów tuningowych, zależy jaki ma się statek.

Trik polega na tym, że Salvage Comand traktuje zestawy tuningowe jak towar; nie umożliwia wymiany tym ,,towarem", ale jest na to sposób:

Kupujemy statek, najtańszy z możliwych, tuningujemy go na max, po czym wchodzimy w konsolę rozkazów tam w ,,specjalne" >> ,,Dostęp do SCS" >> ,,przekaż ten statek <rasa> ( X pkt reputacji)". Po wybraniu tej opcji statek zostaje opróżniony ze wszelkich towarów, także z zestawów tuningowych które od teraz unoszą się w przestrzeni, zapakowane w paczki. Zbieramy te paczki statkiem, który ma być ,,ekstremalnie stuningowany" i w ten sposób poprawiamy jego statystyki 🙁 .

Co ciekawe gdy wejdziemy w panel ,,informacje o statku" zamiast starych wartości ,,można stuningować do..." pojawią się te poprawione dzięki tej metodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób na dodatkową szybkość: skrypt umożliwiający transfer energii do osłony/silników/broni, bodajże "TransferEnergyTo" (do znalezienia na forum ego). Przypadkiem zostawiłem ustawiony na silniki, zadokowałem do stacji. Fenix dostał ciąg rzędu 200 m/s, z każdą inną jednostką dzieje się tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...